Замовити зворотній дзвінок

Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам обовʼязково зателефонуємо!

Замовити дзвінок

Єдиний центр

  • Головна
  • Новини
  • Заробітчани повинні віддавати 30% доходу при в’їзді в Україну

Заробітчани повинні віддавати 30% доходу при в’їзді в Україну

Мережу сколихнуло відео, в якому блогер Андрій Марисюк пояснює, чим загрожує українцям-заробітчанам прийняття проекту закону, який намагаються «пропихнути» в Раді.

Андрій дізнався про проект закону, який представила на розгляд група депутатів, і зрозумів: повинен розповісти всім працівникам про те, що їм загрожує після можливого ухвалення цього документа. «Це відео я записую для українців, і в першу чергу для працівників. Тому що скоро ми з Вами будемо платити 30% доходу з усіх грошей, які заробляємо за кордоном», – так починається відео, записане молодою людиною. Далі він розповідає про законопроект, в змісті якого пропонується при в’їзді в Україну здирати на митниці (стягувати з громадян), які повертаються із заробітків з-за кордону, 30% зароблених там грошей.

«Автором цього законопроекту є Ігор Беркут, лідер партії «Велика Україна». … І як видно з останніх новин, інші депутати або його підтримують, або просто йому не заважають. Саме він і ще кілька депутатів хочуть почати здирати з працівників 30% податку з усіх грошей, які вони будуть заробляти за кордоном. Більше того, навіть якщо Ви поїдете на роботу і з якихось причин нічого не заробите, платити вам все одно доведеться », – розповідає активіст.

«За нашим планом, найближчим часом близько 25 млн. чоловік виїде з України на заробітки. Спираючись на досвід Лешека Бальцеровича, провідника польських реформ, в 90% випадків виїжджає не вся сім’я, їде хтось один або ж сімейна пара, а решта членів сім’ї залишаються. Вони відправляють щодня великі суми валюти в Україну, отже країна досягає позитивного платіжного балансу», – з натхненням розповідає Беркут.

«Адже люди, які працюють за кордоном, нічого не купують всередині країни. Десятки мільйонів відправляють свою валюту в країну, де її навіть ніде діти. Цим людям нічого не потрібно, вони все купують за кордоном», – говорить лідер «Великої України». Блогер заперечує: хоча працівники всередині країни нічого не купують, бо в цей час перебувають за її межами, однак пересилають гроші своїм родичам, які, в свою чергу, цими засобами розраховуються за комуналку, купують продукти і т.д., тобто витрачають ці гроші в Україні. Марисюк іронізує: «Ну звичайно, цим людям нічого не треба. У них же все є. Вони від хорошого життя тут, в Україні, залишають своїх дітей, батьків, їдуть в чужу країну, де будуть працювати вдень і вночі, можливо, в дві зміни, можливо, без вихідних, де будуть жити в якихось хостелах або в квартирах, в кімнатах яких буде по кілька людей. І це все від того, що їм нічого не треба, їм просто нічим зайнятися. А хто буде говорити, що вони їдуть, тому що їм нема на що жити, не вірте: брешуть».

Ігор Беркут пропонує, з огляду на те, що більшість працівників все таки планує повертатися додому в Україну: «На кордоні, на підставі даних комп’ютерної системи відразу видно, скільки вони були відсутні в країні і в яку країну вони виїжджали”. Якщо працівник на кордоні не заплатить відповідний податок за час своєї відсутності, то він не може в’їхати в країну. «Нехай далі їде працює і шле валюту», – у Ігоря Беркута вельми проста схема. «Як влада може не пустити людини в країну, якщо ця людина є громадянином країни? Тим більше, що людина поїхала на заробітки з вини цієї країни, тому що країна не може дати нормальну роботу і не може забезпечити людину?» – обурюється блогер.

Як діяти, щоб не допустити прийняття цього принизливого проекту закону – говорити про нього скрізь і всюди – форуми, соціальні мережі, транспорт і т.д. Чим більше шуму для влади, тим менша ймовірність, що такий закон буде прийнятий.

Ваше звернення було успішно надіслано!