Замовити зворотній дзвінок

Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам обовʼязково зателефонуємо!

Замовити дзвінок

Єдиний центр

Вам не потрібна будь-яка робота…

Тема даної статті найбільш актуальна в двох випадках – коли робота є, але вона не влаштовує по ряду причин, або ж роботи і зовсім немає. Як правило, якщо в першому випадку, працівники не поспішають щось змінювати, особливо, коли мова йде про будь-яку іншу роботу, то в другому випадку, претенденти готові братися майже за будь-яку пропозицію, за мінімальну оплату, з вірою в світле і більш забезпечене майбутнє, і з особливим завзяттям, а після безлічі невдалих спроб, і зовсім без нього.

Багато хто використовує таку тактику – розмістити резюме на майданчиках з працевлаштування, і просто чекати. Інші ж розміщують резюме, розширивши свої повноваження до рівня «Готовий виконувати будь-яку роботу» і сподівається отримати максимум пропозицій. І саме парадоксальне, що пропозиції дійсно будуть, тільки роботою це буде складно назвати, скоріше для цього діяння підходить слово «шарлатанство», оскільки Вам будуть пропонувати брати участь у фінансових пірамідах або мережевому маркетингу, при цьому називаючи це роботою в солідній фірмі з величезним штатом співробітників і немислимими перспективами з карєрним ростом в найкоротші терміни. 

Проте, навіть якщо Вам здається, що вибору вже не залишилося, знайте – вибір є завжди. І ось саме на моменті вибору Вам і буде найважче. І вибирати залишається серед двох напрямків – продовжувати шукати на вітчизняному ринку серед вакансій, які відповідають Вашій спеціальності, або розглянути вакансії зарубіжного ринку, де вимоги набагато нижче, а оплата праці в рази вище. 

«Будь-яка робота» цікавить лише претендентів, які не мають досвіду. Тому – станьте професіоналом свого напрямку. Якщо Ви дбаєте про своє майбутнє, то Ви не станете втрачати час, працюючи за гроші, особливо, коли досвід у Вас все ж є. Вас можуть не цінувати на основній роботі, де Ви вже маєте середню ставку, маючи роки досвіду і посаду, яка звучить солідно, але навіть цей оклад буде нижчим в порівнянні з роботою простого робітника за кордоном на найпростішій вакансії. Прагніть до такої роботи, на якій добре платять, а не яка добре звучить. 

Тільки Ваша робота визначає Вашу якість життя, Ваші можливості та перспективи, а рівень заробітної плати визначає Вас. Не ставтесь до вибору на «аби було», та не розмінюйтесь на «будь-які варіанти» при пошуку роботи. Обравши роботу за кордоном, Ви не вирішите абсолютно всі свої проблеми в сфері працевлаштування, але одне залишиться напевно незаперечним – гідна оплата і відсутність «будь-якої» роботи.

Ваше звернення було успішно надіслано!