Замовити зворотній дзвінок

Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам обовʼязково зателефонуємо!

Замовити дзвінок

Єдиний центр

Вакансії

Польща вважається однією з найбільш гідних держав Східної Європи. Багато наших співвітчизників прагнуть працювати і жити в цій країні. Велика кількість роботодавців в Польщі надають перевагу найму на роботу громадян з України, вважаючи їх кваліфікованими і сумлінними працівниками. Тому, для українців відкриті широкі можливості для отримання легального робочого місця в Польщі.

Польща

Неймовірно красива Чехія відкриває двері для працевлаштування українців. Близька по культурі і розташуванню країна стане для Вас другою домівкою і забезпечить високооплачуваною роботою на тривалий термін.

Чехія

Кожного українця приваблює можливість працевлаштування за кордоном. Люди вибирають роботу в Німеччині і підшукують вакансії для себе саме там. Щоб знайти роботу в Німеччині швидше, важливо скласти професійне резюме, яке містить інформацію про біографію, кар’єру, копії дипломів, відгуки начальника німецькою, рідше англійською мовою. Необхідно подбати про те, щоб роботодавець розглянув Вашу кандидатуру. Популярна в країні робота для іноземців в таких галузях: • медицина; • наука; • it-технології; • програмування.

Німеччина

Ваше звернення було успішно надіслано!