Замовити зворотній дзвінок

Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам обовʼязково зателефонуємо!

Замовити дзвінок

Єдиний центр

Вакансії

Польща вважається однією з найбільш гідних держав Східної Європи. Багато наших співвітчизників прагнуть працювати і жити в цій країні. Велика кількість роботодавців в Польщі надають перевагу найму на роботу громадян з України, вважаючи їх кваліфікованими і сумлінними працівниками. Тому, для українців відкриті широкі можливості для отримання легального робочого місця в Польщі.

Польща

Неймовірно красива Чехія відкриває двері для працевлаштування українців. Близька по культурі і розташуванню країна стане для Вас другою домівкою і забезпечить високооплачуваною роботою на тривалий термін.

Чехія

Робота в Словаччині - це відмінний шанс змінити своє життя в кращу сторону, забезпечивши собі і своїй родині гідне майбутнє, завдяки хорошим заробіткам. Крім того, це хороший початок для тих, хто в майбутньому планує іммігрувати в одну з країн Європейського Союзу.

Словаччина

Кожного українця приваблює можливість працевлаштування за кордоном. Люди вибирають роботу в Німеччині і підшукують вакансії для себе саме там. Щоб знайти роботу в Німеччині швидше, важливо скласти професійне резюме, яке містить інформацію про біографію, кар’єру, копії дипломів, відгуки начальника німецькою, рідше англійською мовою. Необхідно подбати про те, щоб роботодавець розглянув Вашу кандидатуру. Популярна в країні робота для іноземців в таких галузях: • медицина; • наука; • it-технології; • програмування.

Німеччина

Швеція одна з небагатьох європейських країн, з досить лояльним ставленням до трудових мігрантів. Особливо що стосується кваліфікованих фахівців або власників дефіцитних професій. Робота в Швеції для українців - це шанс істотно підвищити рівень доходу, переїхати в Європу на ПМЖ, а через 5 років і зовсім отримати шведське громадянство.

Швеція

Латвійська Республіка - це невелике прибалтійська держава з населенням близько 1,9 млн осіб, розташована на північному сході Європи між Естонією та Литвою. Незважаючи на відносно низькі зарплати, робота в Латвії для громадян пострадянського простору, зокрема, українців, - це хороший привід для імміграції в Європу в розрахунку на довгострокову перспективу.

Латвія

Ваше звернення було успішно надіслано!