Замовити зворотній дзвінок

Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам обовʼязково зателефонуємо!

Замовити дзвінок

Єдиний центр

Сумніви щодо першого досвіду роботи за кордоном

Ми всі коли-небудь, що-небудь робимо в перший раз і внутрішньо боїмося того, що нам доведеться спробувати щось нове, незвідане або ж зазнати невдачі. Так само дуже часто ми уявляємо, як все має бути, але найчастіше, якщо реальність не відповідає дійсності, то це зовсім не означає провал. Точно так само і з першим досвідом роботи за кордоном. Ми дуже хвилюємося, починаємо шерстити Інтернет, читаємо статті, розповіді людей, які вже там були. І, звичайно, вважаємо це правильним. Якщо Ви плануєте їхати працювати за кордон в перший раз, і у Вас є питання, ми завжди дамо на них відповіді.

Чому робота за кордоном завжди оточена «страшними історіями»? На більшості форумів присвячених цій тематиці, виявляється, що найчастіше висловлюються негативно ті люди, які взагалі ніколи не були пов’язані з закордонною роботою, проте вони чули від інших людей, ті в свою чергу чули ще від третіх осіб, що там рабство. Ваші страхи нікуди не дінуться, поки у Вас не з’явиться особистий досвід. 

Найчастіше нам доводиться чути про такі страхи:

  1. Складнощі в спілкуванні з колегами із-за низького рівня знання мови;
  2. Постійний страх не виправдати надії роботодавця;
  3. Незнання нюансів законодавства;
  4. Відсутність звичного для себе середовища проживання;
  5. Страх, що обдурять із заробітною платою;
  6. Для багатьох є проблемою покинути зону комфорту через консервативність поглядів.

Потрібно розуміти, що більшість наших сумнівів сидить у нас в голові і подолати ми їх можемо сильною мотивацією до поліпшення життя, достойним доходом і навіть новими враженнями. Висновок напрошується сам, боятися не варто – варто їхати!

Запитуйте, цікавтеся, аналізуйте, якщо у Вас залишилися сумніви – просто зателефонуйте. Менеджери «Єдиного Центру» нададуть відповідь на всі Ваші питання абсолютно безоплатно, будь-яка консультація та відповіді на запитання надаються на безоплатній основі. Можливо, від хорошого заробітку Вас відділяє всього лише телефонний дзвінок. Наші фахівці грамотно підберуть Вам підходящу вакансію спираючись на Ваші знання і вимоги до умов праці. 

Якщо Ви вже пройшли етап сумнівів і, хоча-б приблизно знаєте, яка вакансія Вам потрібна, можете ознайомитись з актуальними вакансіями перейшовши за посиланням: https://1centr.com.ua/vacancies

 

Ваше звернення було успішно надіслано!