Замовити зворотній дзвінок

Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам обовʼязково зателефонуємо!

Замовити дзвінок

Єдиний центр

Що потрібно знати про роботу в Чехії?

За останні роки Чехія потрапила в ТОП найпривабливіших країн для працевлаштування серед наших співвітчизників. Ця країна дуже цікава не тільки для заробітчан, а також і для студентів, які їдуть туди отримати якісну освіту. Так само тут будуть цінними вже дипломовані фахівці, у яких за плечима є багатий досвід роботи в своїй сфері.

У порівнянні з Польщею, в Чехії, на даний момент, працює трохи менше українців. Але бажаючих працевлаштуватися в цій країні більш ніж достатньо. Так кого ж чекають чеські роботодавці? Найчастіше туди їдуть працювати різноробочими, також там будуть раді сварщикам, швеям, кухарям, слюсарям, водіям, шахтарям і це далеко ще не весь список.

Яку оплату праці пропонують? В середньому зарплата варіюється від 800-1000 євро на місяць. Так само, якщо порівняти цей показник з Польщею, то можна помітити, що це на порядок вище. Але проживання і продукти також будуть обходитися трохи дорожче. На сезонних заробітках можна заробити до 1500 євро, а кваліфікованим кадрам, таким як медичні працівники, платять від 2000-3000 євро на місяць. Що ж стосовно знання мови, чи є це обов’язковою умовою при прийомі на роботу? Чехи готові приймати на роботу громадян з низьким рівнем знання мови, це стосується вакансій з мінімальними вимогами до кваліфікації.

Як вибрати максимально хороші і відповідні для Вас умови праці? Найвірнішим способом, буде звернення до ліцензованих фахівців, із зареєстрованою діяльністю, які мають великий досвід роботи в даній галузі і допомогли в цьому питанні вже великій кількості людей. Саме такими є фахівці «Єдиного Центру», звертайтеся до нас, і ми підберемо для Вас найкращий варіант роботи за кордоном.

Ваше звернення було успішно надіслано!