Замовити зворотній дзвінок

Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам обовʼязково зателефонуємо!

Замовити дзвінок

Єдиний центр

Роботодавцям

Компанія «Єдиний Центр» – це команда молодих професіоналів в сфері працевлаштування за кордоном. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними і надійними роботодавцями країн Європейського союзу.

Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта, який потребує нашої допомоги! Націленість на результат, відповідальність і чесність – основні принципи нашої роботи.

Ми сприяємо в оформленні необхідної документації на всіх етапах, також надаємо широкий вибір вакансій в найбільших європейських країнах.

Ми цінуємо кожного нашого клієнта, і надаємо йому підтримку і супровід навіть коли він уже успішно працевлаштувався. Ми – це наша репутація, ми – це позитивні відгуки наших клієнтів.

Наша компанія розпочала свою діяльність в лютому 2016. Наказом Міністерства соціальної політики № 890 від 29 травня 2017 компанія отримала ліцензію на ведення діяльності в сфері працевлаштування.

У зв’язку з великим потоком фахівців, а також кандидатів без досвіду роботи в різних сферах діяльності з таких країн як Україна, Білорусія, Росія, Молдова та інших, ми маємо намір розширити список вакансій для наших клієнтів, завдяки спільній співпраці.

Для більш детальної інформації про співпрацю зв’яжіться з нами, ми відповімо Вам негайно.

Ваше звернення було успішно надіслано!