Замовити зворотній дзвінок

Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам обовʼязково зателефонуємо!

Замовити дзвінок

Єдиний центр

Робота

Наш основний напрямок діяльності – це підбір кваліфікованого персоналу, а також кандидатів без досвіду роботи для роботодавців Центральної та Східної Європи. Також ми надаємо послуги з імміграції до Польщі, отриманні освіти або продовження навчання за кордоном.

Для багатьох людей працевлаштування за кордоном і пошук роботи в Європі – це велика кількість питань з мінімальною кількістю відповідей. Пам’ятайте, наше завдання полегшити можливі труднощі і максимально ефективно організувати Ваше перебування в іншій країні.

Робота за кордоном за контрактом

Нездійсненна мрія? Ні, це цілком реальна перспектива. Особливо, якщо Ви не просто поставите ціль, але і знайдете надійного партнера, який допоможе Вам. Цікавить робота за кордоном – вакансії для жінок і чоловіків? Ми готові завжди прийти на допомогу не тільки в оформленні документів і пошуку вакансій, але і допомогти порадою, як облаштуватися в новій країні і отримати максимум від обраної програми. Ми співпрацюємо з роботодавцями різних країн. У нас практично не виникає ніяких проблем в оформленні віз та робочих контрактів для наших клієнтів.

І що вкрай важливо – Ви завжди можете бути впевнені, що роботодавець буде дотримуватися всіх заявлених умов, адже всі домовленості закріплені договором. Ніхто не залишить Вас на вулиці і не буде затримувати виплату заробітної плати або платити менше, ніж обіцяв спочатку. Практично всі працівники на всіх посадах і у всіх країнах отримують свої бонуси. При необхідності ми допоможемо Вам підібрати варіанти з харчуванням і проживанням, що істотно заощадить Ваш час, сили і гроші. Також ми підготуємо Вас до співбесіди, якщо потенційний роботодавець захоче поспілкуватися з Вами особисто.

І не варто забувати, що робота в інших країнах буде завжди Вашою перевагою в майбутньому, наприклад, при пошуку нової роботи. Такий пункт в резюме свідчить про те, що Ви володієте іноземною мовою, маєте необхідну кваліфікацію і компетенцію, вмієте швидко адаптуватися в нових умовах. З міжнародним досвідом роботи Ви можете розраховувати на подальше працевлаштування де-небудь за межами України, так як у багатьох наших роботодавців є офіси в інших країнах. Якщо Ви станете цінним кадром і зумієте налагодити відносини з керівництвом, то ймовірно отримаєте пропозицію щодо співпраці в майбутньому.

Наші переваги:

  • Якщо Ви вперше зібралися працювати за кордоном, то цей крок, напевно, досить хвилюючий для Вас. Однак, довірившись “Єдиному Центру”, Ви зрозумієте, що всі переживання були безпідставними, адже ми надаємо кращий сервіс в цій сфері діяльності:
  • Можливість особисто поспілкуватися з роботодавцем і обговорити всі умови. Це оптимальний варіант, коли Ви маєте можливість з’ясувати все, що Вас цікавить, ще не виїжджаючи з України.
  • Великий перелік вакансій за всіма спеціальностями.
  • Ми якісно виконуємо всю роботу, так як цінуємо кожного клієнта.
  • Допомога у відкритті робочої візи в посольстві Польщі.
  • Повний супровід на всіх етапах працевлаштування.

Як бачите, причин для того, щоб звернутися саме в “Єдиний Центр” – навіть більше, ніж достатньо. З нами робота в Європі перестане здаватися примарною мрією, і данна перспектива стане цілком реальною для Вас. Телефонуйте!

Ваше звернення було успішно надіслано!