Замовити зворотній дзвінок

Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам обовʼязково зателефонуємо!

Замовити дзвінок

Єдиний центр

П’ятизірковий хостел

В ході виконання своєї роботи, ми дуже часто стикаємося з курйозними ситуаціями, іноді з анекдотичними, іноді і з сатиричними, а іноді і з каламбурами, але частіше за все початок цих самих ситуацій виглядає вельми не смішно. Хочемо розповісти нашим підписникам про одну з таких ситуації.

Нещодавно, до нас на офіс надійшов дзвінок від нашої клієнтки, яка виїхала до Чехії на роботу. З обуренням вона заявила, що ми шахраї і що вона не буде рекомендувати наші послуги своєму оточенню. Здивувавшись, ми стали з’ясовувати, що сталося і в чому причина невдоволення? З розповіді виявилося, що за умовами проживання у нас було зазначено, що жити працівники будуть в квартирі, але по факту приїзду робочих, роботодавець розмістив їх в будинку з більш комфортними умовами проживання, ніж були на квартирах. Причиною тому став ремонт, який в цих же квартирах і стали проводити.

Зробивши дзвінок нашому постійному клієнту, котрий також відправився в Чехію на цю ж вакансію, ми отримали дуже позитивний відгук про умови проживання. Дійсно, роботодавець переселив усіх у будинок, але в ньому умови проживання просто в рази кращі і комфортніші.

При повторній розмові з незадоволеною клієнткою ми все ж з’ясували, що в її розумінні шахрайство, це невідповідність реаліям опису умов. Якщо було сказано, що квартира, значить повинна бути квартира і не важливо, що в будинку з поліпшеними умовами проживати набагато комфортніше.

З одного боку, в цій ситуації немає нічого смішного, але з іншого, це просто абсурд до такої міри, що стає смішно. Іншими словами, це звучить приблизно так – зробіть мені перебування на заробітках трохи гірше, а то не відповідає опису в вакансії. Є випадки, коли динаміка змін настільки стрімка, що ми не встигаємо відстежувати все і всіх і якщо роботодавець перефарбував стіни в місцях проживання своїх працівників в інший колір, а на фотографіях вони вже не такі, то це не означає, що Вас обдурили. В цілому смішно, що людям зробили краще, а вони незадоволені. І не можна сказати, що це сумнівне поліпшення…

Обман – це коли Вам дають нібито документи, Ви приїжджаєте в іншу країну за адресою, а там багатоквартирний житловий будинок замість заводу. Телефони Ваших «агентів» з працевлаштування відключені і Ви не знаєте що робити, ось це – шахрайство.

Щиро шкода людей, які пізнали на собі різницю між реальними випадками шахрайства і тим, як це відбувається в справжніх ситуаціях працевлаштування за кордоном. В черговий раз закликаємо всіх користуватися послугами тільки офіційних агентств, які мають ліцензію на свою діяльність, і не шукати дешевих послуг. Якість дешевою не буває!

Ваше звернення було успішно надіслано!