Замовити зворотній дзвінок

Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам обовʼязково зателефонуємо!

Замовити дзвінок

Єдиний центр

Про нас

Агентство з працевлаштування за кордоном «Єдиний Центр», засноване у лютому 2016 року. Основним видом нашої діяльності є надання послуг страхування, навчання, стажування та працевлаштування в країнах Європи. Наше агентство працює навіть дистанційно по всій території України і не тільки. Ми надаємо послуги з працевлаштування за кордоном, переважно в країнах Євросоюзу, а також надаємо всі види страхування. На ряду з цим, нашим профілем є і послуга отримання освіти або стажування в країнах Європи.

Ось вже кілька років, ми офіційно працюємо на ринку надання послуг з працевлаштування. Наше агентство працює на основі ліцензії ТОВ “Сервіс Євро Центр” на здійснення діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, виданої Міністерством соціальної політики України. За час нашої роботи, нам вдалося працевлаштувати в країнах Європи понад 1000 людей, застраховано понад 200 автомобілів, а понад 1500 людям оформлені страхові поліси. За весь цей час, здійснено близько 50 виплат по страховим випадкам.

Агентство «Єдиний Центр» входить до складу ТОВ «Сервіс Євро Центр». Основна місія компанії – надати можливість отримати безцінний досвід освіти, стажування або роботи, за кордоном. У нас є вакансії, як для фахівців, так і для працівників без кваліфікації. Ми прагнемо поліпшити добробут наших клієнтів, і розширити їх горизонти, пізнаючи світ.

На сьогоднішній день «Єдиний Центр», це компанія, яка динамічно розвивається та зростає, має свої представництва в декількох містах України. Штат наших співробітників налічує, в цілому, вже більше 30 чоловік. Нам вдалося зібрати команду професіоналів і однодумців. Весь склад нашої команди, має високу кваліфікацію і досвід роботи в своєму напрямку. Ми надаємо якісні послуги з урахуванням всіх норм законодавства, як України, так і тих країн, з якими співпрацюємо.

Ваше звернення було успішно надіслано!