Замовити зворотній дзвінок

Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам обовʼязково зателефонуємо!

Замовити дзвінок

Єдиний центр

Переваги навчання за кордоном

Прийнято вважати, що навчання за кордоном набагато краще та престижніше, аніж навчання у вітчизняних навчальних закладах. Безліч наших громадян прагнуть продовжити навчання в США, Болгарії, Мальті, Чехії, Італії та інших країнах, навіть маючи повну вищу освіту в рідній країні. Але, все ж таки, дехто з них задається питанням: «Що їм це дасть?», «Навіщо це потрібно?». Якісна освіта закордонного рівня та подальша перспектива працевлаштування за кордоном – більше ніж очевидні причини, чому варто вибрати і отримати навчальну ступінь в іншій країні. Але є ще кілька важливих переваг про які незаслужено забувають.

Якісна освіта і високі рейтинги зарубіжних ВНЗ. Запорука успішного і благополучного майбутнього для будь-якої людини – це якісна освіта. Найкраще цьому підтвердження – світові рейтинги кращих вищих навчальних закладів світу. Найбільшу частину перших рядків в ньому посідають саме ВНЗ США і Великобританії.

Диплом міжнародного зразка. Ви зараз, швидше за все подумаєте, що і у нас, в Україні безліч ВНЗ дають диплом міжнародного зразка. Але ні, зараз мова йде саме про дипломи з міжнародним визнанням. Власники таких дипломів можуть працювати в будь-якій країні без усіляких додаткових підтверджень кваліфікації. Навчаючись за кордоном, Ви отримаєте той самий універсальний фундамент для кар’єри в будь-якій країні світу.

Можливість працевлаштування в країні, в якій отримуєте освіту. Америка і Європейські країни, дуже лояльно ставляться до випускників власних вищих навчальних закладів і по закінченню освіти сприяють їхньому працевлаштуванню.

Взаємодія з новими, цікавими людьми. Навчання за кордоном дає студенту можливість спілкування з людьми з різних країн і різних культур світу. Це збагачує бачення і досвід людини, а в період роботи може перетворитися в мережу корисних знайомств і контактів.

Можливість навчатися і працювати на новітньому обладнанні. Застосування сучасних технологій, на жаль, в Україні практично неможливо, саме через відсутність хорошого нового обладнання. Найчастіше, студенти навчаються ще за допомогою морально застарілого обладнання радянських часів, особливо, якщо мова йде про медичну освіту. У більш розвинених країнах світу у Вас з’явиться можливість побачити і почути останнє слово техніки.

Володіння іноземною мовою. Це додатковий плюс у Вашому резюме, особливо, якщо мова йде про англійську. Навчання за кордоном дає можливість повного занурення в середовище і постійне спілкування іноземною мовою. І постійне спілкування з носієм іноземної мови, яка дає можливість постійно практикуватися в лінгвістиці.

Занурення в менталітет країни. Кожному народу, притаманні деякі певні особливості характеру. І тільки навчаючись в тій чи іншій країні, у Вас буде можливість їх зрозуміти і відчути, а дещо, навіть взяти на озброєння. Вважається, що український менталітет, нерідко, заважає рухатися вперед. Погляд на представників різних культур, дасть шанс об’єктивно оцінити свої сильні і слабкі сторони і вдосконалити існуючі.

Здобуваючи освіту далеко від дому і рідних, Ви зможете набагато швидше стати самостійним, легше адаптуватися в сучасному суспільстві і справлятися з проблемами, з якими доводиться стикатися щодня. Головне – шукати можливість, проявляти свої таланти, відчувати до всього інтерес і намагатися реалізуватися в професії, на яку впаде Ваш вибір. А клопоти з пошуком відповідного для Вас місця навчання, вибору країни та оформлення всіх необхідних документів, ми можемо взяти на себе. Агентство «Єдиний Центр» вже понад чотири роки допомагає відправитися на навчання за кордон.

Ваше звернення було успішно надіслано!