Замовити зворотній дзвінок

Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам обовʼязково зателефонуємо!

Замовити дзвінок

Єдиний центр

Італія

Освіта в Італії

Університет дистанційного навчання «Pegaso» (Неаполь, Італія)

Університет адаптований до Ваших потреб і ідеальний для молодих людей і тих, хто працює.

У будь-якій точці світу достатньо ввести облікові дані для входу в платформу, щоб почати навчання.

Pegaso – єдиний університет, що пропонує своїм учням можливість вчитися дезавгодно. За допомогою простого клацання Ви можете організовувати навчання у фізичному або віртуальному середовищі.

Кращий викладацький склад, кращі технології онлайн-навчання, найкваліфікованіші викладачі, найпотужніші інструменти для взаємодії і найкрасивіші сайти іспитів чекають на Вас.

Університет, обраний більш ніж 30 000 студентами, побудований на найсучасніших і ефективних технологічних стандартах в області електронного навчання і може похвалитися дуже широким і високопрофесійним навчанням: 126 майстрів; 20 курсів спеціалізації; 57 курсів підвищення кваліфікації; 10 навчальних академій; поодинокі іспити і сертифікати.

72 офіси в Італії, в яких можна скласти іспити.

Офіси університету розташовані по всій території країни, деякі – в найпрестижніших будинках і монументальних комплексах.

Університет представлений як «стартап-університет», в даний час є членом найбільшого італійського інкубатора ідей: Digital Magics.

Університет пропонує конкретні курси для молодих «стартаперів», щоб перетворити підприємницьку ідею в виграшний проект

Більше інформації про університет, умови вступу, програми навчання і вартість – на офіційному сайті університету “Pegaso”.

Universitas Mercatorum Università Telematica delle Camere di Commercio Italiane (Університет дистанційного навчання «Mercatorum» (Рим, Італія)

Universitas Mercatorum Università Telematica delle Camere di Commercio Italiane був заснований в 2006 році. Головний корпус закладу знаходиться в Римі – столиці Італії.

Надає віддалені курси електронного навчання по всій Італії.

Більше інформації про університет, умови вступу, програми навчання і вартість – на офіційному сайті університету “Mercatorum”.

Ваше звернення було успішно надіслано!