Замовити зворотній дзвінок

Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам обовʼязково зателефонуємо!

Замовити дзвінок

Єдиний центр

Чехія

Освіта в Чехії

Ветеринарно-фармацевтичний університет міста Брно

Ветеринарно-фармацевтичний університет був заснований 12 грудня 1918 року, як вищий навчальний заклад ветеринарної медицини в місті Брно.

На сьогоднішній день університет складається з 3 факультетів і є унікальним, оскільки це єдиний ВНЗ Чехії, який спеціалізується на ветеринарії. Всі три факультети обладнані сучасною технікою, що дозволяє проводити діагностику захворювань тварин, проводити тестування безпеки продуктів харчування тваринного походження, вивчати склад різних медикаментів.

Вступні іспити, як правило, пишуться на початку червня, іспит складається з письмового тесту, який включає в себе такі предмети як біологія і хімія. Значну роль також відіграють і отримані Вами оцінки і середній бал атестата.

Академія музики імені Яначека

Академія музики імені Яначека була заснована з ініціативи Леоша Яначека, відомого чеського композитора, який більшу частину свого плідного періоду життя прожив в місті Брно.

У вересні 1947 була заснована Академія музики імені Яначека. В даний час навчання проходить на двох факультетах академії, де в цілому навчаються приблизно 700 студентів, які готуватимуться до своєї майбутньої творчої професії.

 

Технічний університет в місті Брно

Технічний університет знаходиться в рейтингу кращих інститутів світу QS TopUniversities, тут студенти вивчають технічні та економічні науки, а також мистецтво. Це найстаріший університет в місті Брно, заснований в 1899 році.

В даний час навчання проходить на 8 факультетах і двох академічних центрах, де навчається понад 24 000 студентів.

Технічний університет в місті Брно пропонує навчання на бакалавраті, магістратурі та докторнатурі.

 

Університет імені Томаша Масарика Гарріга

Університет був заснований в 1919 році і визнаний одним з найбільш затребуваних університетів у Центральній та Східній Європі. Тут навчається понад 40 000 студентів, з них близько 7 000 іноземці. Університет включає в себе дев’ять факультетів, більш ніж 200 кафедр, установ і клінік, пропонує 1 319 навчальних спеціальностей. Одним з головних пріоритетів для університету Масарика є науково-дослідницька діяльність.

Університет співпрацює з престижними закордонними університетами та науковими центрами, підтримує постійний обмін знаннями, ідеями, інформацією, науковцями, викладачами та студентами з усього світу, забезпечує рівні можливості доступу до освіти і вільному дослідженню.

 

Університет імені Менделя в місті Брно

Університет Менделя в Брно є найстарішим університетом сільського та лісового господарства. Він був заснований в Брно в 1919 році як сільськогосподарський інститут. В даний час університет пропонує навчання на 5 факультетах, на яких навчається понад 10 000 студентів. Університет пропонує широкий список спеціальностей, серед яких: біотехнології, безвідходні технології, виноробство, ландшафтний дизайн, дизайн і виробництво меблів, харчові технології, туризм і агротуризм, громадське управління, регіональний розвиток, економіка, фінанси, агробізнес і інші.

Університет оборони

Університет оборони заснований у вересні 2004 року.
Головною метою університету була і є військова підготовка і освіта військових професіоналів. У порівнянні зі звичайними університетами, Університет оборони відрізняється тим, що студенти-солдати проходять тут службу і на них поширюються закони про військову професію.

З дня заснування університету тут навчалося +1 974 студентів, 933 – на факультеті військового командування, 843 – на факультеті військових технологій і 198 – на факультеті військової медицини.

На сьогоднішній день Університет оборони співпрацює з безліччю військових університетів та академій, такими як, наприклад, престижний Сен-Сір у Франції або ж Університет оборони в Белграді.

Ваше звернення було успішно надіслано!