Замовити зворотній дзвінок

Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам обовʼязково зателефонуємо!

Замовити дзвінок

Єдиний центр

Освіта

Європейський політехнічний університет є багатонаціональним центром взаємодії між сучасним навчанням, науково-дослідницькою діяльністю і інноваціями, а також академічним та діловим співробітництвом. Університет уособлює відносини зі своїми студентами та докторантами, відповідає їх індивідуальним здібностям і перевагам і готує їх до професійної реалізації в ринковому середовищі динамічно мінливого світу.

Болгарія

«Pegaso International» створений відповідно до європейських норм в галузі освіти. З цією метою Pegaso International надає тематичні курси та інші навчальні заходи, приймаючи всі відповідні ініціативи, щоб зробити курси дистанційного навчання доступними для студентів, включаючи встановлення відносин з державними та приватними школами, університетами, установами і компаніями.

Мальта

Telematic University Mercatorum - Відкрийте для себе наші програми бакалаврату та магістратури онлайн

Італія

Чехія - одна з небагатьох країн Європи, де іноземці навчаються в державних вузах безкоштовно. 90% випускників вузів Чехії, на момент отримання диплому, працевлаштовані. Багато - в міжнародних корпораціях, таких як Microsoft, Siemens, Renault і McKinsey.

Чехія

Якщо Вашій дитині або Вам самим час задуматися про те, де саме здобути вищу освіту, саме час розглянути варіант навчання не в вітчизняних ВНЗ, а в одному з університетів Польщі, Чехії, Болгарії, Італії, Мальти. На користь цього рішення говорить безліч аргументів. В ході прочитання цієї статті Ви зрозумієте, що саме таким чином Ви зможете отримати недорогу і ефективну освіту, яка дозволить Вам самореалізуватися в одній з європейських країн. Тим більше, за підтримки компанії “Єдиний Центр” – це легко здійсненна мрія!

Чому навчання в Європі є кращою альтернативою вітчизняному?

Якщо міркувати стереотипно, після закінчення школи у Вас є всього один шлях – вступити в вітчизняний інститут або ж зовсім залишитися без освіти. Але ця думка є в корені невірною.

Сьогодні тільки Ви вирішуєте, де Вам жити, де вчитися і як будувати своє майбутнє. Як показує практика, в порівнянні з вітчизняною освітою, отримання освіти в закордонному ВУЗі відкриває набагато більше можливостей.

Нижче наведемо кілька фактів, які найбільш повно розкривають переваги навчання в Європі:

Прийнятна вартість. Як це не парадоксально, але навчання в Європі, зокрема в Польщі, найчастіше, дешевше навчання у ВНЗ нашої країни. Особливо, якщо до цього питання підготуватися більш ґрунтовно і хоча б трішки вивчити польську мову. Наприклад, вартість навчання на польській мові становить від 700 євро в рік для українського студента. Якщо ж Ви хочете вчитися англійською, то і в цьому випадку ціна буде невисокою – близько 1250 євро на рік. Погодьтеся, це цілком доступно!

 

Можливість побудувати кар’єру. Як показує практика, більшість студентів при навчанні у ВНЗ вже починають працювати за обраною спеціальністю. При вищих навчальних закладах Чехії та Польщі передбачені відділи працевлаштування, які дозволяють випускникам влаштуватися на роботу і будувати свою кар’єру в європейських компаніях.

Розташування. Польща – наш найближчий сусід. Відповідно, на дорогу туди і назад піде зовсім небагато часу – Ви зможете досить часто приїжджати до рідного міста і відвідувати своїх близьких!

Світ без кордонів. Всі польські студенти можуть вільно переміщатися по країнах Євросоюзу. Тому освіта в Польщі відкриє перед Вами двері всіх держав ЄС. Ви зможете подорожувати в своє задоволення і відвідувати нові країни!

Високий рівень життя. Не варто забувати і про те, що в Польщі дійсно високий рівень життя, який відповідає світовим стандартам розвинених країн. Здобуваючи освіту в Європі, Ви відкриєте для себе зовсім інше життя.

Високий рівень освіти і відмінна матеріально-технічна база ВНЗ. Ви зможете отримати дійсно глибокі знання, а Ваш диплом буде не тільки визнаватися в усьому світі, але і цінуватися.

 

Ваше звернення було успішно надіслано!