Замовити зворотній дзвінок

Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам обовʼязково зателефонуємо!

Замовити дзвінок

Єдиний центр

Обережно: шахраї!

Щорічно число тих, хто хоче виїхати за межі України в пошуках роботи стрімко зростає. Працевлаштуватися за кордоном самостійно виходить далеко не у кожного, саме тому, більшість претендентів, вважають за краще, звертатися за послугами до агентства з працевлаштування. Всім давно відомо – попит породжує пропозицію, що по суті, і сприяє появі недобросовісних помічників.

Шахраї вигадують все нові схеми обману і на жаль, деяким бажаючим влаштуватися на роботу за кордон, доводиться стикатися з аферистами. Для тих, кому доведеться вперше скористатися допомогою фахівців з працевлаштування, хочемо розповісти на що варто звертати увагу і як можна розпізнати недобросовісних помічників.

Якщо Ви вже вибрали агентство з працевлаштування і плануєте з ним співпрацювати, рекомендуємо дотримуватися наступних порад, щоб не потрапити до рук шахраїв.

  • Знайдіть інформацію про агентство і уважно вивчіть її. Поцікавтеся як довго на ринку праці це агентство, де знаходиться їх головний офіс та перелік країн з якими співпрацює дане агентство. Хороші агентства обов’язково мають свій сайт, на якому є вся необхідна інформація.
  • Наявність ліцензії. Діяльність такого роду у нас в країні підлягає обов’язковому ліцензуванню Міністерством соціальної політики України. Цю інформацію також можна знайти на сайті агентства, або ж на сайті самого Міністерства.
  • Обов’язково з’ясуйте, яку візу Вам пропонує відкрити агентство. Для легального працевлаштування в країнах Євросоюзу, Вам потрібна тільки робоча віза. Аферисти Вам можуть запропонувати оформити туристичне запрошення, а саме – запрошення від третіх осіб або ж і зовсім туристичну візу не погоджуйтеся ні в якому разі, все це не дає Вам права на легальну роботу, а лише на перебування у даній країні.
  • Уважно читайте договір про надання послуг, перед його підписанням. Також Ви можете залучити фахівця для вивчення цього договору, наприклад юриста. 
  • Буде не зайвим, якщо Ви поцікавитеся інформацією про закордонного роботодавця. Інформацію можна знайти в інтернеті, на різних форумах, там же можна і поцікавитись у своїх співвітчизників, котрі бували там раніше.
  • Агентство має цікавитися Вашою кваліфікацією. Якщо у Вас не питають, що Ви вмієте робити і як давно цим займаєтесь, але вже пропонують космічно високу зарплату за відносно невелику вартість послуг  це також є тривожним сигналом.

Обов’язково задавайте питання менеджерам в агентстві, не соромтеся просити додаткову інформацію. Ваше завдання бути впевненим, що Ви маєте справу з порядним агентством.

Ваше звернення було успішно надіслано!