Замовити зворотній дзвінок

Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам обовʼязково зателефонуємо!

Замовити дзвінок

Єдиний центр

Країни, куди найкраще їхати в пошуках заробітку

З точки зору влади України, рівень життя істотно виріс, але, не має уточнень, чий саме рівень життя покращився, оскільки робочих місць, як і раніше, не має і люди змушені продовжувати шукати заробітку за кордоном. При цьому, мало не кожен раз мучити себе вибором, куди поїхати краще, щоб заробити більше. Хочемо запропонувати Вашій увазі найцікавіші варіанти.

Чехія. Раніше, ми Вам повідомляли про те, що Чехія в два рази збільшила квоту для трудових мігрантів, яка становить 40 тисяч вакансій. На сьогоднішній день середня зарплата в цій країні складає 1200 євро, що в свою чергу не може не привертати увагу людей, котрі знаходяться в пошуку роботи. Але і контроль виконання роботи більш високий, ніж в інших країнах на аналогічних позиціях. Що стосується запропонованих Вашій увазі вакансій, то найчастіше чеський роботодавець шукає зварювальників, швачок, слюсарів, водіїв, шахтарів, будівельників, працівників на заводи, і це далеко ще не весь список. До знання мови обов’язкових вимог немає, чехи беруть на роботу з мінімальним знанням.

Польща. Це другий великий роботодавець для українських кандидатів на роботу. Влада цієї країни регулярно спрощує правила відкриття робочої візи, а польські бізнесмени відкривають нові вакансії. Середня заробітна плата вже давно досягла позначки 1100 євро. Якщо у Вас є досвід роботи в будівництві або робочим на заводі – Вам точно там будуть раді. Також беруть і без досвіду роботи, різноробочими на все можливі склади. А на піку сезонних робіт, кількість трудових мігрантів сягає 2-х мільйонів чоловік. Великим плюсом працевлаштування в Польщі, є легкий розмовний бар’єр. Дуже часто, заробітчанам пропонують влаштуватися не за трудовим договором, а за угодою або й зовсім не офіційно. Це є порушенням їх прав. У такому випадку, якщо до польського роботодавця нагряне перевірка, то втрата зарплати і депортація Вам гарантована. Але, навіть якщо обійдеться все без перевірки, то є дуже великий ризик, що Вам просто не заплатять.

Латвія. Середня заробітна плата складає 1050 євро. Якщо в Чехії і Польщі зацікавлені представниками робітничих професій, то тут шукають техніків, лікарів, будівельників, а також айтішників. Зі знанням мови, в цій країні українському мігранту буде особливо комфортно, так як місцеві жителі добре володіють російською мовою. При цьому всьому, до наших людей там ставляться дуже дружелюбно.

Німеччина. Цього року прийняла закон, який відкрив дорогу в цю країну для мігрантів з України. Місячний середній дохід, зазвичай, варіюється від 1500 до 2000 євро. Якщо ж Ви фахівець з кваліфікацією, можна розраховувати на зарплату від 2700 до 5000 євро. Слід пам’ятати наступне: робота в Німеччині без знання мови, автоматично означає некваліфіковану і не високооплачувану працю. Німці також, як і латвійці дуже привітні і гідно ставляться до українських кадрів. Але, не варто цим користуватися. Деякі наші громадяни намагаються працювати в Німеччині по Польським робочим візам. Категорично заборонено це робити! Досить потрапити на перевірку один раз, і 10 років в Євросоюз Вам не потрапити.

Закликаємо Вас бути пильними, не користуватися послугами самопроголошених агентів з працевлаштування і ретельно вибирати фахівців, за допомогою котрих плануєте їхати на роботу за кордон. Завжди варто піклуватися про те, щоб Ваша робота була грамотно і офіційно задокументована. Фахівці «Єдиного Центру» із задоволенням допоможуть зі збором всіх необхідних документів і подальшого відправлення Вас до місця роботи з метою гідного заробітку.

Ваше звернення було успішно надіслано!