Замовити зворотній дзвінок

Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам обовʼязково зателефонуємо!

Замовити дзвінок

Єдиний центр

Зелена карта

Страховий поліс “Зелена карта”можливість безпечно подорожувати на власному автомобілі по 47 країнах.

Подорожувати поїздом занадто довго, автобусом – занадто складно, літаком занадто дорого? А власним автомобілем? Ідеально, і повірте, цілком просто і реально. Але варто врахувати, що для здійснення таких подорожей у власника ТЗ повинна бути “Зелена карта”, без якої перетнути кордон на власному автомобілі не вдасться.

“Зелена карта” на авто – що це і чим вона корисна?

Страхування “Зелена карта” – міжнародний поліс, який підтверджує страхування автоцивільної відповідальності, визнаний в державах-учасницях системи “Зелена карта”, що підписали відповідний договір.

Цей поліс дозволить відшкодувати збитки, пов’язані з нанесенням шкоди транспортному засобу, майну або життю людей, які виникли внаслідок ДТП. Але потрібно розуміти, що це страхування відповідальності власника автомобіля, але не самого транспортного засобу. Якщо на території іншої країни сталося ДТП з Вашої вини, яку Ви визнали, то страховий поліс відшкодує збиток третій постраждалій стороні.

У полісі страхування Грін карта Ви не знайдете чітко зазначених сум відшкодування, адже в кожній країні законодавством встановлюються і регулюються свої тарифи на відшкодування шкоди потерпілим.

В яких країнах діє страхування “Зелена карта”?
На даний момент в консорціум входять 47 країн, на території яких діє поліс. До цього переліку країн входять: Україна, Росія, Болгарія, Естонія, Латвія, всі країни Європейського Союзу і багато інших. Тому, при перетині будь-якої з цих держав, потрібно буде обов’язково пред’явити цей страховий поліс.

Хто повинен оформити страховий поліс “Зелена карта” і які документи потрібно мати?
Цю страховку не просто може, а й повинен оформити кожний власник автомобіля, який планує виїхати до країн, де діє “Зелена карта”, на своєму транспортному засобі. Поліси можуть видавати тільки уповноважені страхові компанії.

Для придбання поліса “Зелена карта” Вам всього лише потрібно мати при собі посвідчення особи, краще закордонний паспорт, щоб ПІБ переписали латиницею в повній відповідності з ним. Також потрібно мати при собі ідентифікаційний номер платника податків, посвідчення водія і копію паспорта транспортного засобу.

Де і як найкраще купити страховий поліс “Зелена карта”?
Щоб придбати поліс “Зелена карта”, не потрібно їхати на край світу або ж розгублено бігти в пошуках відповідної страхової компанії. Все набагато простіше, адже зайшовши на наш сайт, її можна купити, не виходячи з дому і отримати безкоштовну доставку по всій Україні. При укладанні договору Вам видадуть сертифікат, принципи якого будуть діяти в кожній з країн-учасниць.

Ціна страхового полісу “Зелена карта”?
Немає єдиної вартості страхового полісу “Зелена карта”, адже він залежить і від типу транспортного засобу, і від країни, яку плануєте відвідати, і від терміну перебування в ній. При заповненні анкети Ви повинні будете вказати:

Європа:
15 днів – 719 грн
1 місяць – 1145 грн
2 місяці – 1979 грн
3 місяці – 2719 грн
4 місяці – 3441 грн
5 місяців – 4319 грн
6 місяців – 5082 грн
7 місяців – 5846 грн
8 місяців – 5987 грн
9 місяців – 6143 грн
10 місяців – 6181 грн
11 місяців – 6236 грн
12 місяців – 6290 грн

Азербайджан, Білорусь, Молдова, Росія:
15 днів – 524 грн
1 місяць – 770 грн
2 місяці – 1048 грн
3 місяці – 1294 грн
4 місяці – 1541 грн
5 місяців – 1695 грн
6 місяців – 1767 грн
7 місяців – 1886 грн
8 місяців – 2006 грн
9 місяців – 2126 грн
10 місяців – 2276 грн
11 місяців – 2396 грн
12 місяців – 2515 грн

Погодьтеся, що під час подорожі слід отримувати максимум задоволення, розслаблення, не думаючи ні про що. Тому зі страховкою Зелена карта, Ви будете почувати себе більш впевнено, спокійно і захищено в чужій країні.

Ваше звернення було успішно надіслано!