Замовити зворотній дзвінок

Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам обовʼязково зателефонуємо!

Замовити дзвінок

Єдиний центр

  • Головна
  • Новини
  • Європейський рівень заробітної плати при офіційному працевлаштуванні в Україні

Європейський рівень заробітної плати при офіційному працевлаштуванні в Україні

Агентство з працевлаштування за кордоном «Єдиний Центр» пропонує своїм клієнтам нову послугу – оформлення на роботу в Україні, з можливістю працевлаштування за кордоном. Відтепер не потрібно вибирати між достойною заробітною платою і офіційним стажем, який необхідний для отримання пенсійних виплат.

Наше агентство пропонує офіційне працевлаштування в Україні, з можливістю по відрядному листу, виконувати роботи на території Польщі. Подібна послуга є абсолютно легальною і офіційної. Це дає можливість працівнику не втрачати трудовий стаж в Україні і отримувати заробітну плату європейського рівня на карту українського банку.

При цьому, рівень заробітної плати навіть вище, ніж у тих, хто працює за робочими візами в Польщі, і без накопичення трудового стажу. Крім безлічі переваг, у вигляді виплати зарплати на карту українського банку, Вам надається можливість зміни роботи, в разі, якщо Вам не підійшла робота або Ви просто вирішили її змінити.

Працевлаштування проводиться в українській компанії, згідно з усіма нормами Кодексу закону про працю в Україні. Агентство «Єдиний Центр» оформлює всі необхідні документи для отримання робочої візи на рік, з подальшим відрядженням до Польщі.

Якщо Вас зацікавила дана пропозиція – звертайтеся до наших менеджерів за безкоштовною консультацією та отримуйте відповіді на всі Ваші питання. Більш детально прочитати про дану послугу також можна на сторінці нашого сайту: https://1centr.com.ua/proekt-vidrodzhennya

Ваше звернення було успішно надіслано!