Замовити зворотній дзвінок

Надішліть нам свій номер телефону і ми Вам обовʼязково зателефонуємо!

Замовити дзвінок

Єдиний центр

Бочка дьогтю з ложкою меду

У нашій стрічці новин, ми часто пишемо про позитивні моменти і часто освітлюємо пізнавальні теми в сфері працевлаштування. Але сьогодні хочемо висвітлити і іншу сторону медалі, адже тут вона куди похмуріша, аніж, здається, на перший погляд.

Наша робота безпосередньо пов’язана зі сферою послуг. Для тих, хто не знає, надавати послуги людям, це набагато складніше, ніж продавати готовий товар. Продавши в магазині мобільний телефон, навіть в разі браку виробу, покупець має справу з виробником, а не з консультантом в магазині. У нашому ж випадку, будь-яке незадоволення клієнта виллється безпосередньо на всіх співробітників агентства, оскільки цей вид послуг дуже невдячний.

Не можна говорити абсолютно про всіх, але вельми нерідко, обслужив не одну сотню клієнтів, майже, випробувавши ейфорію від виконаної роботи, зарядившись натхненням, з’являється саме та бочка дьогтю… Чому бочка, а не ложка? Все просто – тому, багато.

Сьогодні ми хочемо приділити увагу всім тим, хто намагався його привернути до себе. Саме всім тим, хто любить подзвонити по телефону, позадавати питання, на які відповіді вже давно знає, і через купу часу, просто покласти трубку. Тим, хто любить стверджувати очевидне в коментарях, і в них же мудрувати, при цьому повторюючи все те, що зазначено в самій вакансії, тільки, іншими словами. Та не залишимо і без уваги несумлінних конкурентів, які не брезгують відгукнутися погано, адже деякі, щоб здаватися кращими, повинні просто всіх інших полити брудом замість того, щоб показати, як треба. Хочемо так само поставити акцент на тому, що з порядними людьми ми конкуруємо на добросовісній основі, і вважаємо це позитивним явищем, адже в здоровій конкуренції, народжується якість.

Взаємовиручка людей, навіть на конкурентних засадах завжди залишить у виграші всіх, без винятків. Окремим реченням хочемо виділити «диванних експертів», які побувавши один раз за кордоном, привласнюють собі статус кругосвітньої мандрівника.

Нехай цей допис не здається криком про наболіле. Ми просто нікого не хочемо залишати без уваги, і знову ж таки, хочемо сказати навіть такому прошарку людей, окреме спасибі, оскільки саме завдяки всьому вищепереліченому, ми можемо бачити, що ж саме хорошого нам вдається зробити. Ви служите хорошим контрастом і фоном, і це дозволяє нам робити відмінності.

Ваше звернення було успішно надіслано!